دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

رادیاتور گرمایش مرکزی ایران رادیاتور

گرم و خوشایند نگه داشتن خانه هایمان اولویت بزرگی برای همه ما است ، اما ما همچنین می خواهیم بتوانیم خانه های خود را به طور موثر گرم کنیم تا هزینه قبض های گرمایش را کاهش دهیم.

ما به سیستم های گرمایش مرکزی خود متکی هستیم و هنگامی که این سیستم به درستی کار می کند ، می دانیم که می توانیم برای کار در پشت صحنه به آن اعتماد کنیم و خانه های خود را در یک دمای راحت و یکنواخت نگه داریم.

اما اگر رادیاتور سیستم گرمایش مرکزی شما به خوبی کار نکند چه می کنید؟ آیا نوع دیگری وجود دارد که بتوانید امتحان کنید؟ یا حتی می توانید از رادیاتور گرمایش مرکزی رایگان بهره مند شوید؟ پاسخ همه این سالات و موارد دیگر را در راهنمای ما در مورد سیستم های گرمایش مرکزی بیابید. اگر می دانید که به دنبال چه چیزی هستید ، می توانید با استفاده از پیوندهای زیر مستقیماً به آن قسمت بروید:

رادیاتور گرمایش مرکزی چیست؟


رادیاتور گرمایش مرکزی فرآیندی است که طی آن گرما به اطراف خانه شما می رود ، معمولاً از طریق سیستم لوله هایی که از دیگهای بخار شما می آیند ، در اطراف خانه و حتی در زیر زمین حرکت می کنند و از رادیاتورها عبور می کنند. این گرما را می توان با استفاده از ترموستات رادیاتور گرمایش مرکزی ، کنترل کننده زمان یا شیرهای رادیاتور تنظیم کرد تا به شما کمک کند تا دمای مناسب را در زمان مناسب پیدا کنید.

آیا من رادیاتور گرمایش مرکزی دارم؟

اگر گرما در یک مکان مرکزی (به طور معمول یک دیگ بخار) ایجاد شود و سپس از طریق لوله ها به رادیاتورها یا گرمایش از کف در خانه شما پخش شود می توانید بگویید خانه شما به طور مرکزی گرم می شود. دیگ بخار شما ممکن است در آشپزخانه یا در کمد هوا باشد و با سوزاندن نوعی سوخت کار می کند – معمولاً گاز طبیعی که از طریق منبع تغذیه تامین می شود. اگر سیستم گرمایش مرکزی ندارید ، خانه شما می تواند به صورت محلی گرم شود ، به این معنی که در هر اتاق واحد گرمایشی جداگانه دارید که مستقل از یکدیگر کار می کنند.

چه نوع رادیاتور گرمایش مرکزی دارم؟


احتمالاً شما یک سیستم مرطوب مجهز به گاز دارید. در انگلیس ، دیگهای بخار گازی که آب را برای توزیع گرما گرم می کنند متداول ترین نوع سیستم گرمایشی هستند – حدود 83٪ از خانه ها در سراسر کشور از آنها استفاده می کنند.

گاز طبیعی که از منبع تغذیه تامین می شود ترجیح داده می شود زیرا نه تنها گزینه ارزانتری در مقایسه با خانه هایی است که به شبکه متصل نیستند بلکه باید به گزینه های گرانتری مانند LPG یا روغن گرمایش اعتماد کنند ، بلکه دارای انتشار دی اکسید کربن کمتری است. ، به استثنای چوب.

چگونه رادیاتور گرمایش مرکزی کنترل می شود؟


اکثر سیستم ها دارای یک ترموستات هستند که به طور دائم در یک نقطه نصب می شود یا بی سیم است ، به این معنی که می توان آن را از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل کرد. یک ترموستات دمای اتاق را کنترل می کند و هنگامی که بویلر به اندازه کافی گرم است ، دیگ را خاموش کرده و در صورت کاهش دمای اتاق ، آن را دوباره روشن می کند.

سایر کنترل های رادیاتور ایران رادیاتور شامل تایمرهایی هستند که بویلر را در زمان های تعیین شده روشن یا خاموش می کنند ، برنامه نویسان اجازه می دهند دما را برای روزهای مختلف هفته تنظیم کنید و دریچه های رادیاتور ترموستاتیک (TRV) که به شما امکان می دهند رادیاتورهای مختلف را کنترل کنید.

مشاهده لیست قیمت انواع رادیاتور در لینک روبرو : رادیاتور